Mjeti i kontrollit të lidhjeve të pasme

Shqip

Mjeti i Kërkimit të Lidhjeve kryesore të Kërkimit

search icon

Lidhjet e pasme mund të rrisin ndjeshëm trafikun dhe ndërgjegjësimin e markës së faqes tuaj duke klikuar në lidhjen e drejtuar në faqen tuaj të internetit. Kjo do të thotë që trafiku i rrugëzimit nga faqet e tjera të internetit zakonisht synohet dhe shkalla e daljes menjëherë nga prodhimi është e ulët. Lidhjet hyrëse përshpejtojnë procesin e indeksimit të faqes suaj të internetit nga motorët e kërkimit dhe shtimin e gjurit. Bots Google monitorojnë dhe vlerësojnë lidhjet e pasme nga faqet e internetit ekzistuese. Mund të duhen javë për të eksploruar faqet e reja të internetit pa lidhje të pasme nga motorët e kërkimit.

Kontrolluar së fundi 30 domene

Rendit Burimi Parë për herë të fundit
68 girisadresim.net 2023-03-21
65 bettvizle.net 2023-02-04
49 betgiris.org 2023-02-04
47 bettvizle.net 2023-01-20
57 betgiris.mobi 2023-01-20
56 yatirimbonusuverensiteler.net 2023-01-20
47 uzobet.mobi 2023-01-20
41 canlibahissitelerim.net 2023-01-20
50 casinositelerim.net 2023-01-20
66 resmibahissiteleri.net 2023-01-20
68 kacakiddaasiteleri.net 2023-01-20
41 populerbahissiteleri.org 2023-01-20
48 iddaasitelerim.net 2023-01-20
48 slotsitelerim.net 2023-01-20
56 sanalbahissitelerim.com 2023-01-20
45 canlikumarsiteleri.net 2023-01-20
67 ruletsitelerim.net 2023-01-20
50 onlinecasinom.net 2023-01-20
56 eniyicasinositelerim.net 2023-01-20
42 betgiris.org 2023-01-20
63 kumarbaz.net 2023-01-20
62 sweetbonanza.mobi 2023-01-13
55 slotoyna.mobi 2023-01-13
46 slotcasino.mobi 2023-01-13
50 guvenilirslotsiteleri.mobi 2023-01-13
50 guvenilircasinositeleri.mobi 2023-01-13
53 ruletsiteleri.mobi 2023-01-13
47 pokersiteleri.mobi 2023-01-13
64 guvenilirbahissiteleri.mobi 2023-01-13
69 slotsiteleri.mobi 2023-01-13